עלינו ואמונתנו

"בוטיק המילים" מקבוצת בוק ייעוץ בע"מ, הוקם על ידי שרון אלמוג- עורכת, כלכלנית ואשת שיווק, פרסום והדרכה..

מתוך התנסות רבת שנים מזוויות מבט שונות על השוק העסקי, הבנת הצרכים והקשיים שעומדים לפני חברות בפנייתן ללקוחות, נראה כי תחום כתיבת התוכן השיווקי סובל מחוסר תשומת לב מספקת בארגונים רבים. על אף חשיבותו הידועה של התוכן, קיימת מגמת התייחסות פחותה לטקסט לעומת העדיפות הניתנת לעיצוב.

חרתנו על דגלנו ערכים מובילים של התעמקות ורצינות. הנחת עבודתנו – הלקוח מתוחכם ומעמיק לכדי הפרטים הקטנים, על כן, הטקסטים נכתבים בהתאם, ומעובדים שוב ושוב, עד לקבלת תוצאה מנוסחת היטב, נהירה וקולעת.

בחרנו בדרך הארוכה

כתיבת התמלילים נעשית לאחר איסוף מידע ותחקיר מלאים ומעמיקים.

לשם מתן תוצאות באיכות גבוהה ולשביעות רצונכם, אנו מאמינים בהשקעת זמן באיסוף המידע הרלוונטי, בקריאת חומרי הגלם שכתבתם לאורך השנים ובהיכרות מעמיקה עם אופי הארגון שאותו אתם מובילים בגאון.

זכרו

הלקוח קורא את המידע שאתם מספקים בעבורו ברצינות רבה. ככל שתיטיבו להעביר מסר ברור, מאורגן כראוי וכתוב בבהירות, כך תובנו ותוערכו במידה רבה יותר ותותירו רושם חזק וטוב, יחד עם זכירות גבוהה. כאשר הלקוח לומד על שירותיכם ומוצריכם מקריאה עצמאית, מתרחש בו תהליך הפנמה מזן שונה מזה המתרחש כשהמידע מועבר בשיחה. לקוח שקיבל מידע איכותי, יגיע לנציג הארגון כשהוא מוכן ובשל במידה רבה יותר לעסקה, ובכך נחסכים זמן ואנרגיה בתהליך המכירה.

אין טעם לחשוש ממתן מידע, נהפוך הוא, ספקו ללקוח את הכלים ללמוד עליכם כמה שיותר.